Mozzikut i ndodh e papritura, rrotullohet me makinë në mal

MAGAZINA

8/16/20231 min read

Reperi Mozzik mbrëmjen e djeshme ka dalë në vozitje malore bashkë me miqtë e tij.

Por një e papritur iu ka ndodhur atyre gjatë vozitjes.

Në pamjet e publikuar në Instagram shihet se makina është rrotulluar.

Reperi ka bërë me dije se nuk kanë pasur asnjë lëndim dhe janë shëndoshë e mirë.