Modelja Lara Stone bëhet nënë për herë të dytë

MAGAZINA

7/27/20231 min read

Supermodelja, tashmë nënë e djalit 10-vjeçar Alfred me ish-bashkëshortin David Walliams, fillimisht zbuloi shtatzëninë në maj.

Lara, 39 vjeçare, ka shpërndarë një foto të të porsalindurit, të cilin e ka quajtur Bob, pasi mirëpriti fëmijën e saj të parë me bashkëshortin e dytë, David Grievson disa ditë më parë. Duke postuar në Instagram mbrëmjen e së mërkurës, ajo shkroi: “Bob lindi javën e kaluar dhe kaloi disa ditë në kujdesin intensiv. Jemi shumë të lumtur që e kemi në shtëpi me ne tani dhe të gjithë e duam shumë”.

Duke postuar në Instagram mbrëmjen e së mërkurës, ajo shkroi: “Bob lindi javën e kaluar dhe kaloi disa ditë në kujdesin intensiv. Jemi shumë të lumtur që e kemi në shtëpi me ne tani dhe të gjithë e duam shumë”. Lara u takua me bashkëshortin e saj, David, në Tinder në vitin 2018 dhe konfirmoi fejesën në shkurt 2020.Ajo u shfaq me unazën e fejesës me diamant në darkën VIP të Gymkhana në Mayfair.

Ky është partneri i dytë publik i Laras pas ndarjes nga David Walliams.